ماژول چک لیست ویتایگر

فرض کنید پس از هر فروش خدماتی دارید که باید حتما برای مشتری انجام شوند. راحت ترین راه حل برای پیشبرد چنین روالی، داشتن یک چک لیست ساده ست. اما این امکان به صورت پیش فرض در ویتایگر وجود ندارد. ماژول چک لیست ویتایگر با این هدف طراحی شده است که کارهایی که نیاز به چک لیست دارند و باید با سرعت انجام شوند، در نرم افزار قابل پیاده سازی باشند.

برای نمونه، فرض کنید در صنعت توزیع فعالیت دارید و می خواهید برای هر ارسال شرایط را سریعا بررسی کرده و قیمت نهایی را با توجه به شرایط به مشتری بگویید. می خواهید اگر در لیست تیک “مواد فاسدشدنی” زده شد، تاریخ ارسال از روزهای تعطیل نباشد. پس چک لیستتان را تعریف کرده و شرط های مورد نظر را می گذارید، تا با انتخاب هر یک از سطرهای لیست، گزینه های مربوط به آن ظاهر شوند.

شما می توانید در هر ماژول چک لیست های متعدد داشته باشید و چندین سند و یادداشت به هر آیتم چک لیست ضمیمه کنید. به علاوه، برای هر آیتم چک لیست وضعیت آن آیتم و تاریخ آخرین بررسی را مشاهده می کنید.

به علاوه، می توانید وضعیت ها را تنها با کلیک بر روی آیکن چک باکس (که وضعیت را آپدیت می کند) به روز رسانی کنید، یادداشت ها را مستقیما در چک لیست و بدون نیاز به رفتن به ماژول یادداشت ها اضافه کنید، و اسناد را مستقیما ضمیمه و مشاهده کنید.

آیا می توانید از گردش کارهایی که قابلیت ارسال اطلاعیه ها از طریق ایمیل یا متن را دارند، هماهنگ با ماژول چک لیست استفاده کنید؟ بله. این امکان در چک لیست پشتیبانی می شود.

برخی از ویژگی های ماژول چک لیست ویتایگر

  • امکان تعریف چک لیست های متعدد در هر ماژول
  • امکان ضمیمه کردن اسناد (هر آیتم چک لیست می تواند چند سند داشته باشد)
  • امکان گذاشتن یادداشت و نمایش به صورت آبشاری (هر آیتم چک لیست می تواند چندین یادداشت داشته باشد)
  • امکان استفاده از RTF/HTML (نکات موردی، رنگ بندی، هایپر لینک ها) در توضیحات آیتم چک لیست
  • نمایش وضعیت آیتم چک لیست (علامت تیک، ؟، !، X)
  • امکان ایجاد طبقه بندی (جداسازی آیتم های چک لیست)
  • امکان تعریف و اجرای گردش کارها برای هر آیتم چک لیست
  • سازگار با نسخه های ۶ و ۷ ویتایگر
0/5 (0 نظر)

توضیحات تکمیلی

نسخه ویتایگر

ویتایگر 6.x, ویتایگر 7.x

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول چک لیست ویتایگر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *