ماژول اطلاعیه و یادآوری های ویتایگر

اگر می خواهید اطلاعیه هایی تنظیم کنید که طی اتفاقات مختلف در CRM برای افراد مختلف در سازمان ارسال می شوند، این ماژول برای شما ساخته شده است. برای تنظیم این اطلاعیه ها باید از گردش کارها استفاده کنید.

اگر می خواهید اطلاعیه هایی تنظیم کنید که طی اتفاقات مختلف در CRM برای افراد مختلف در سازمان ارسال می شوند، این ماژول برای شما ساخته شده است. برای تنظیم این اطلاعیه ها باید از گردش کارهای سیستم استفاده کنید.
به صورت پیش فرض، ماژول تقویم ما لیست کارها را که متشکل از رویداد ها و وظیفه های ارجاع شده به شماست، به شما نمایش می دهد. هم چنین، می توانید پاپ آپ تقویم را برای مشاهده ی هر فعالیت در زمان انجام تنظیم کنید. اما این پاپ آپ ها تنها مختص تقویم است.

پیشنمایش ماژول

پیشنمایش ماژول

اطلاعیه هایی که برای هر کاربر CRM فرستاده می شود، در نوار بالایی نرم افزار قابل دسترسی ست. تعداد اطلاعیه ها نیز در کنار آیکن مربوطه نمایش داده می شود. با کلیک بر این آیکن لیست اطلاعیه ها با ترتیب زمانی برای شما نمایش داده می شود. کلیک بر هر گزینه شما را به بخش مربوطه هدایت می کند. از همه مهم تر، اطلاعیه ها برای هر ماژولی قابل تعریف هستند.
هر ماژولی که بتوانید برای آن گردش کار تعریف کنید، قابلیت تنظیم اطلاعیه نیز دارد.

فرض کنید می خواهید با ثبت هر فاکتور برای حسابدار شما اطلاعیه ای ارسال شود. پس گردش کاری می نویسید که در آن با ثبت هر فاکتور جدید، اطلاعیه ای برای نقش تعیین شده توسط شما ارسال گردد.
حتی می توانید تعیین کنید که فاکتور پس از رسیدگی حسابداری به مدیر مالی اطلاع داده شود. هر اطلاعیه وظیفه ای را به نقش مورد نظر شما محول می کند.

نمونه ای دیگر از کاربرد این ماژول، هنگامی ست که می خواهید سرنخ هایی که به تازگی از وب سایت ثبت شده اند بلافاصله پیگیری شوند، چرا که پیگیری سریع سرنخ ها یکی از مهم ترین و کلیدی ترین نکات تبدیل آنها به مشتری ست. شما می توانید اطلاعیه ای تعریف کنید که به محض ثبت سرنخ جدید برای تمام تیم فروش برود، تا در صورتی که فرد مسئول نمی توانست در لحظه سرنخ را پیگیری کند، شخص دیگری ای وظیفه را بر عهده بگیرد.

جزییات پیکربندی و راهنمای نصب و استفاده این ماژول را می توانید در این فایل مشاهده کنید:

مشاهده راهنمای PDF ماژول

آموزش استفاده از ماژول اطلاعیه و یادآوری های ویتایگر

5/5 (1 نظر)

توضیحات تکمیلی

راهنمای ماژول

,

نسخه ویتایگر

ویتایگر 6.x, ویتایگر 7.x

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول اطلاعیه و یادآوری های ویتایگر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *