ماژول بررسی و ادغام موارد تکراری در ویتایگر

بررسی و ادغام موارد تکراری ویتایگر

بررسی و ادغام موارد تکراری ویتایگر

آیا تا به حال پیش آمده که یک نام را در ویتایگر خود جستجو کرده، و به دو نتیجه برسید؟ وضعیت هنگامی بدتر می شود که با باز کردن هر دو پروفایل متوجه شوید که این دو نفر در حقیقت یک نفر هستند که به اشتباه دو بار ذخیره شده اند. و سخت ترین بخش این اتفاق این است که اطلاعات و فعالیت ها به صورت پراکنده در هر دو پروفایل ذخیره شده باشند.

این ماژول برای این ساخته شده است که در مرحله ی اول از ورود اطلاعات تکراری جلوگیری کند، و در وهله ی بعد اطلاعات تکراری وارد شده را باهم ادغام کرده و یک پروفایل جامع در اختیار شما قرار دهد.

شما می توانید برای تمام ماژول های استاندارد و سفارشی از این افزونه استفاده کنید؛ و تمام فیلدهای استاندارد و سفارشی را برای بررسی موارد تکراری انتخاب کنید.

می توانید انتخاب کنید که در چه زمانی اطلاعات با موارد ثبت شده ی پیشین چک شوند: به محض نگارش، به محض باز کردن رکورد، یا به صورت دستی که با کلیک بر آیکن مربوطه انجام می پذیرد.

موارد تکراری را می توان به صورت خودکار یا دستی بررسی کرد. حتی هنگامی که از “ایجاد سریع” استفاده می کنید نیز، ماژول می تواند بررسی موارد تکراری را انجام دهد. همه چیز بستگی به ترجیحات و اولویت های شما دارد.

آموزش ماژول بررسی و ادغام موارد تکراری در ویتایگر

0/5 (0 نظر)

توضیحات تکمیلی

راهنمای ماژول

نسخه ویتایگر

ویتایگر 6.x, ویتایگر 7.x

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول بررسی و ادغام موارد تکراری در ویتایگر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *